Pandorum

Pandorum

Napsal Cwapik dne 20. Sep, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

pandorum

Podzim je jednoznačně bohatý na nové hry, letos se jedná doslova o žně a to je hodně slabě řečeno. Mezi ty zajímavé určitě patří hororová střílečka  Pandorum .  Hru vytvořil team vývojářů z Artificial Life a nutno uznat že se jako nové jméno mezi vývojáři her pro iphone uvedli skvěle.

pandorum2

Ale ono nejde jen o hru, 25.9.2009 bude slavnostní premiéra stejnojmeného filmu od režiséra Christiana Alvarta. Tento scifi-horor snad bude příslibem nejen dobrého filmu ale i hry, jsem velký fanda  těchto filmů takže očekávám to s napětím. Obrzvláště když se jedná o film od producentů serie Resident Evila

O čem film a potažmo hry bude?

Zdánlivě opuštěná paluba vesmírné lodi. Dva členové posádky procitnuvší z hibernace bez vzpomínek kde
jsou a co tam dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozývající se z centra lodi
. Na tomto pozadí se odehrává příběh dvou astronautů, kteří postupně zjišťují, že oproti původnímu zdání nejsou jedinými pozůstalými na kosmické lodi a rozmotávají její šokující a strašlivé tajemství. Přežití lidstva záleží jen na nich.

zde je trailer k filmu

pandorum3

Herní ovládání je trochu obměněné oproti standardu ale ihned si zvyknete(viz obrázek), celkej je zde 5 levelů a každý z nich má dve části, sečteno a podrtženo, 10 úrovní našláplé atmosféry. Nezní to lákavě?

A cena? Jen $3,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

3 Comments

uhiviby

25. Sep, 2009

uhiviby…

graffiti tag letters

Bombera

09. Oct, 2009

Snad to nebude vadit když jsem přidám odkaz na hru v cestine brzy bude update který opraví nekteré nedostatky.Snad se bude cestina libit

http://www.ppc-cestiny.cz/iphonepandorum-cz-by-bombera/

2canister

12. Jan, 2022

1gymnastic…

Komentuj(te)

(antispam)