2XL SuperCross

2XL SuperCross

Napsal Cwapik dne 14. Apr, 2009 v kategorii Hry, Závodní hry

2xl2

Před nedávnem se pěkně potichu objevila závodní motocrossová gameska, která vyvolala dlouhé diskuze. Jedni ji milují a jedni nenávidí. A proč? No možná bych to mohl více rozčlenit, ti co ji nenávidí uvádějí že jí prostě něco chybí ale nikdo neví přesně co. Triky? No Supercross není Freestyle. Pak jí nemají rádi z různých důvodů.

Dále jsou ti co hru milují a mezi ně patřím já. Samozřejmě že to není dokonalé, slovo milovat a nenávidět je trochu nadnesené, ale co,  je to výstižné.

2xl3

To že jde o závody jsem již zmínil.  Pro fandy  závodů tohle bude něco, podobné závody pro iPhone nejsou a tudíž je to zas něco nového. Vše je zpracováno v líbivém a stylovém kabátku jak se k tomuto sportovnímu odvětví patří.Máte na výběr tři kubatury - 125,250 a 450 cc, dále 10 postupně se odemýkajících tratí a nějaké to navolení barviček motorky a trikotu.

2xl5

Kvalita grafiky je na špičkové úrovni. Na mém 3G se hra nekousla, ale viděl jsem pár starších které se sem tam trhnou.

K dispozici jsou 4 pohledy kamery, některé si mohli odpustit, stejně budete většinou hrát na základu. K dispozici je 8 režimů ovládání, je tedy jen na vás co vám sedne. Tato nabídka je opravdu zajímaví, samozřejmě některé jsou úplně k ničemu, ale 8 je 8.

2xl4

Doprovodná videa dodávají hře celkem luxusní kabátek.

Cena za tuto hru je 5,99 eura

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)