Cops & Robbers

Cops & Robbers

Napsal Cwapik dne 14. May, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

cops-robbers_sl

Tuto hru jsem před nějakým tím týdnem dvěma nainstaloval a jen si jí zkusil a se slovy to vypadá zajímavě jsem jí zavřel. O víkendu bylo trochu času a musím uznat že jsme z této hry nadšen. Je sice velice jednoduchá, ale zde platí v jednoduchosti je síla a hra svou chytlavostí udží pozornost na  dlouhou chvíli. O co vlastně jde? Hra obsahuje dva herní módy. V prvním jste zloděj a prcháte před policií a druhým modem je “Cop Mode” který vám zase role prohodí a vy honíte zloděje.

crgame2

Hra umožňuje mnoho pohledů kamer, které se dynamicky napojují. Tato vlastnost dělá z této hry něco celkem vyjímečného. Grafické zpracování je na vysoké úrovni, delatily sice nejsou megahladké ale rozhodně se autoři nemusí stydět. Efekty při checkpointu či skokové dopady a prostě pohyby postavičky jsou velice povedené a působivé. Kdo že to má na svědomí? Pro mobilní hráče jistě známá parta GLU.

crgame5 crgame3

Tímto počinem se opravdu zvýraznili a ukázali že pro ovládání hry lze využít jen dotek a pohybové čidlo tak že i přes ultrajednoduchst je to hratelné. Možná více než to. Provázání lupičsko policejní akce s trochou parkouru vás jistě nezklame.

crgame4 crgame

Při prchání před policí se musíte vyhýbat nástrahám, skákat v tu pravou chvíli, ale také hledat diamant či sbírat “urychlovadlo” které je zde v podobě koblih (Donnutů). V cestě vás stojí různé překážky, policisti a i zákeřní důchodci(hra vám napovídá že i jedna babička o holi napáchá více škody než policista).

Prostě jednoduchá zábavná hra jejíž koupí rozhodně neprohloupíte.

Cena$ 2,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)