E3 Expo 2009 a další novinky

E3 Expo 2009 a další novinky

Napsal Cwapik dne 04. Jun, 2009 v kategorii Akční hry, Hry, Novinky, Sportnovní hry, Zábavné hry, Závodní hry

Od 2.6 do 4.6 se konná E3 Expo 2009 kde jsou představovány novinky z herního průmysli. iPhone jakožto nejnovější herní konzole nezůstává pozadu a za dva dny se  představilo megamoooooc novinek. Samozřejmě to nás pařany nemůže nechat klidnými.

sims3-1

Ještě než se dostaneme k novinkám, které nás teprve čekají, hned si dáme megapecku, která již na appstore je. Jedná se o The SIMS 3, do nichže jsem se zkusil zakousnout přede dvěma dny ale stále jsem v pořátcích. Pořádná recenze vás nemine.

picture-21-300x199

Mezi další novinky patří Return to Mysterious Island což je velice vyjímečná adventura, která mě doslova pohtila. Hra je na motivy románu od klasika Julese Verna. Podmanivý look, příjemné ovlídání, donutí vás přemýšlet. Tohle je doslova pecka.

phaze

Další poměrně žhavou novinkou je závodní futuristická gameska ve stylu legendárního wipeoutu - PHAZE. I do ní jsme se pustil, zatím nebudu předbíhat ale jak mě nadchla grafika, samotná hratelnost je  úplně pravý opak…ale ještě tomu dám šanci, graficky to vypadá sQěle :)

A teď k novinkám z E3 expo formou videa

1, PREY Invasion - 1st person střílečka  - tohle bude pecka

Dlouho ohlašovaný REAL RACING… na to jsem opravdu zvědavý

Real Tennis 2009

Guitar Rock Tour 2

Knights Onrush

MINIGORE

a další a další budou následovat

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags: ,

One Comment

adam

04. Jun, 2009

cauky pls porad kdys sem si stahl the sims 3 a zapnuto po prvi se meto asi nenacetlo obevilo se EA a po 3 sekundach me to spadlo a tet kdys to zapnu tak me to nejen hodina hlavni stranku ale taky me to pohazi vsechny ikonky pls co stim???dikec Jerwan

Komentuj(te)

(antispam)