FieldRunners

FieldRunners

Napsal Cwapik dne 15. Dec, 2008 v kategorii Akční hry, Hry

fieldrunners-icon

Nedávno se objevila tato geniální a chytlavá gameska s způsobila trochu poprask. Její hratelnost a hlavně možnost hrát ji neustále dokola je pro iPhone celkem vyjímkou.

filedrunner

Musím uznat, že i já jsem podlehl a po cca 14 dnech jsem ji věnoval doslova desítky hodin. Princip hry je jednoduchý. Primárně jde o to zabránit protivníků aby projeli vaší ochranou, kterou budujete, do vašeho tábora. To co vybudujete je čistě na vás a vaší fantazii Rozhodně však udělejte co bude ve vašich silách, aby jste cestu protivníků co nejvíce znepříjemnili.

fieldrunners-2

V nabidce máte kulomety, plasmový chrlič, raketomet a tesla věž, tj věž vystřelující elektrické “blesky”. Každá zbraň má  různou cenu, nakupujete je za utržené $(postřílením protivníků).

picture-061

Doporučuji dělat co největší klikatici, je nejůčinější. Maté také možnost již zakoupenou zbraň posílit(obecně řečeno - zvýšit kalibr nebo dosah). Hra má 3 úrvně obtížnosti a 100 levelů. Na easy to dohrajete celkem snadno, i když možná napoprvé to být nemůsí. Ve hře je možné zoomovat jak jste zvyklý u fotek.

Tato hra je jistotou dobré investice a její výborné zpracování lze jen pochválit. Jedíné mínus je ticho při hraní. Je mě jasné že přiřadit zvuky k tomu všemu bude těžké ale alespoň nějaký hudební podkres by být mohl.

iTunes link

cena 3,99 eura

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)