Gameloft Ferrari GT: Evolution

Gameloft Ferrari GT: Evolution

Napsal Cwapik dne 15. Dec, 2008 v kategorii Hry, Závodní hry

180582_2

Gameloft vypustil do světa závodní hru která se zaměřuje jen na vozidla značky Ferrari. Jako téměř každého to nalákalo i mě. Hra je (údajně) vybudována na enginu hry Asphalt 4 Elite. Něco se odebralo, něco přidalo a něco se jen obměnilo  . Kéž by to šlo vše takto hladce. Hra je pro většinu uživatelů nespustitelná a když už, tak s obtížemi. Mě osobně jde pustit pouze v safe modu(pomocí SBSettings) a při pouštění mám cca 3-5 minut bílej screen a pak až naskočí úvodní video. Pokud jsem v safe modu, po videu následuje hraní jak má a nemám už sebemenší problém ale pokud safe mod nenahodím, dojde po několikaminutovém  čekání jen k přehrání videa a konec…a to v lepším případě. Toto by měli co nejrychleji dořešit.

180582

Pokud hru zpustíte, jásejte protože je to hra celkem povedená. Jsou zde v nabídce 3 možnosti ovládání(dotekem, virtuálním volantem a akcelerometrem) plus je zde možnost vypnutí či zapnutí funkce plynového pedálu.  Sami vyzkoušejte co vám bude sedět lépe a můžete jít na věc.

Graficky tato hra patrí k těm nejlepším závodním hrám, dokonce bych řekl že Asphalt nechala za sebou. Efekty děště, protislunce  apod to je bez debat geniálně provedeno.

ferko

Dokojce se mě velice líbila UI protivníků a jejich drzá bojovnost. Tohle jsem myslím na iPhone ještě nepotkal. Dravost jakou to do me zezadu kolikrát napálej …prostě paráda.

Ve hře je mnoho tratí, kde plníte úkoly, například  jízda na čas, závod, projíždění tratě naplněné kuželi(limit pro srazení kůželů) apod. V neposlední řadě je zde také drifting který je zajímavě pořešený a celkem reálně hratelný.

Hra je opravdu provedená ale vážný nedostatek s problémem spuštění ji sráží na kolena…

Doufejte že se vám zadaří a zapaříte…

Cena 9,99 $

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení 0 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)