Gangstar : West Coast Hustle

Gangstar : West Coast Hustle

Napsal Cwapik dne 24. Aug, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

gangstar

Mezi nejžhavější novinky posledních dní patří velice očekávaná hra od Gameloftu. Hra, která přináší plnohodnotné GTA do iPhonu.Gangstar: West Coast Hustle je již v AppStore a vzbudil očekávaný rozruch.

Z původního java konceptu nezbylo nic moc, snad jen jméno a nápad. Pro iPhone je hra úplně jiná než můžete znát z jiných telefonů. Je doslova zázrak co Gameloft z iPhone dostal. Nádherné 3D město s automobily, chodci  a mnoha příležitostmi pro trestnou činnost. Právě o tu ve hře půjde.
img_0533
Koncept hry je klasické GTA. Dostaneš úkol a ten musís pro další pokrok ve hře splnit. Takovou menší slabinou je přiběh trochu otřepaný, ale svůj úkol ve hře to plní. Větší slabinou jsou dialogy, které jsou přinejmenším přitroublé. Moc gangstazz apodobne.

Na druhou stranu tohle rádi přehlédnete když vezmete v úvahu hratelnost a svižnost hry. Hlavní úkol hry je doplňován menšími misemi, které je třeba také plnit.

img_0544
Ovládání postavy je tak trochu klasické, pokud jste hráli od Gameloftu jiné hry kde je 3D postava, bude vám to připadat povědomé. Pokud budete v autě, budete si připadat jak v Asphalt 4. Zde byla sázka na jistotu, která nijak neškodí. Co bych dále vytknul je nerealita srážek, ale to jde také prominout. Co bych čekal lepší je reakce policie.

Grafická stránka hry je perfektní, hra běží pěkně na všech přístrojích od prvního iPod touch/iPhone až po 3G S.
Hudebně je hra výtečná, zvuky na jedničku a volitelná rádia nesmí chybět.

Za cenu $6,99 dostanete neuvěřitelně našláplou pecku

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +2 , 2 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)