iGo My Way pro iPhone - první zkušenosti

iGo My Way pro iPhone - první zkušenosti

Napsal Cwapik dne 07. Aug, 2009 v kategorii Software

igomyway

A je tu iGo My Way a opět se opakuje situace z jinýchj platforem. iGo vše trumfuje svým zpracováním a možná by se dalo říci - Zapomeňte na jiné navigace. Je tu iGo.

Tato navigace je pro mě osobně to nej co jsem na mobilních telefonech viděl po grafické stránce. Přívětivé rozhraní a na rozdíl od jiných hovoří  na nás česky a navíc hezky.

Bohužel není všechno dokonalé. Pokud bych měl hodnotit tak Sygic je jako navigace pro iPhone opravdu špatný. Navigon je velice povedený ale místy krapet zmatený. iGo by mohl tedy vše vyřešit. Ono ale ne. Pokud to vemu od počátku, tak jásání nad prvním puštěním a prvními zkušenostmi mě přešlo po zjistění nepřesností při zaměřování. Zde je právě patrný rozdíl mezi Navigonem a iGo. Navigon mě osobně tolik nesedl ve stylu ovládání, ale je o mnoho přesnější. Ktera ze dvou srovnávaných navigací je rychlejší se nedovolím hádat, tolik jsem toho ještě neodzkoušel, ale iGo mě chytlo satelity asi rychleji.

igomyway2

Ovladatelnost iGo mě osobně přijde skvělá, bez problémů můžete ovládat jednim prstem za jízdy, to mě osobně chybělo u navigonu. Trasu iGo vyhledává velice rychle a máte na výběr několik druhů zobrazení mapy(2D, 3D), jde si také navolit různé zobrazení vozidel a jiných prvků na mapě.

Z dosavadních zkušeností mě vadí jen nepřesnost, jelikož tvůrce slibuje updaty, očekávám zlepšení, stejně tomu bylo například u windows mobile.

Pokud váháte mezi Navigonem a iGo, sám vám neporadím, zatím asi navigon, do budoucna však rozhodně iGo

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)