iPhone OS 3.0(firmware 3.0) ke stažení

iPhone OS 3.0(firmware 3.0) ke stažení

Napsal Cwapik dne 18. Jun, 2009 v kategorii Novinky

iphone-firmware30

Včerejší večer byl celosvětově ve znamení firmware 3.0. Statisíce, možná milióny uživatelů stahovali a prováděli update ihned po uvolnění. Doslova davová mánie, diskuze jak na xchatu,… prostě vše jak má být. Sám jsem v poklidu upgradeoval a s malým problémem při aktivaci(dočasně spadl server) jsem také přešel na novou verzi fw.

cut-copy-landscape-20090608

Ze zhruba +-100 novinek jsem zatím využil jen málo, tou nejpodstatnější pro mě je klávesnice v landscape režimu v sms, emailech apod. TO je prostě  něco, co mělo být dávno. Trvalo to, ale nyní je to jak má být. Dalším so vás praští do očí je velice povedené vyhledávání v celém telefonu. Pro mě ne tak důležitá, ale pro jiné asi nejdůležitější věc - oficiální čeština. Je jiná, než byla neoficiální a troufám si říci, že je prostě lepší.Velice vítanou novinkou je možnost využívat iPhone jako Tethered modem, což doposud oficiálně nebylo možné. Každopádně novinek je mnoho….

overview-hero-20090608

Seznam všech novinek podrobně rozepsali kluci ze serveru iphone.cz a přečíst si je můžete zde. Seznam je to celkem dlouhý, o to dělší je diskuze pod článkem.:)

Pokud jste doposud nepřešli a váháte, rozhodně se nebojte někde optat. Zatím není nástroj pro jailbreak a nepůjde využít cracknuté hry, cydii apodobně. Znám mnohé, kteří by to bez tohoto nepřežili. Měl jsem za to, že mezi ně patřím i já, ale zvědavost byla silnější.

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)