Monopoly Here & Now:The World Edition

Monopoly Here & Now:The World Edition

Napsal Cwapik dne 15. Dec, 2008 v kategorii Hry, Zábavné hry

mon

Monopoly jsou kultovní hrou, konečně jsme se dočkali verze pro iPhone a je to opravdu pecka. EA konečně něco udělalo pořádně a nikdo jej nestihl s konceptem předbehnout…KONEČNĚ.

mon2

Hra umožňuje hrát sám proti UI nebo kamarádovi na jednom iPhone(až 4 hráči) nebo  s kamarádem po wifi.

Tohle jsem sice ještě nezkoušel ale hned jak kamaradům nahraji firmware 2.2, dám se do toho. Proč to zmiňuji? protože hra vyžaduje minimální verzi fw 2.2

mon3

Zde je obrazovka kde můžete vybírat s kým a kde budete hrát, obtížnost a ikonky(figurky) protihráčů. Ty jsou při hře animované a vyberte si ty co se vám budou líbit. Skvělý tučňák který jezdí po břiše, větrný mlýn co létá, autíčko co jezdí apodobně. EA si zde dalo opravdu záležet.

mon4

Při startu hry se vám zpustí průvodce který vás bude navádět a informovat co  a jak ovládat. Dobře si instrukce přečtěte ať netápete.

mon6

Princip hry není nutné popisovat. Monopoly zná snad každý(kdyby ne tak k standartní deskové hře jsou třeba zde) ale shrnuto to znamená…

Monopoly je hra na nákup, pronájem a prodej nemovitostí s cílem získat majetek o co největší hodnotě, přičemž vítězem se stává nejbohatší ze všech účastníků hry.

mon7

Co je zde navíc je handlování či dražení pozemků. Další velké plus této hry. Pokud váháte zda je to dobrá investice, věřtě že ano, projel jsme na ni 2 a púl noce a stále mě baví….navíc umožňuje hrát sám….to se u klasické verze v papírové podobě nestane.

Cena 9,99 $

iTunes linkShare/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení 0 , 2 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)