NAMCO Time Crisis Strike

NAMCO Time Crisis Strike

Napsal Cwapik dne 10. Feb, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

tc3

Legendární NAMCO se hlásí opět o slovo a to s celkem nečekanou peckou. Tato hra , resp. tento styl hry je velice známý z kdysi populárních “pouťových” heren. Tenkrát jsme na bednách tento titul hltali. Jak se to povedlo pro iPhone? Nebudu předbíhat ale jedno řeknu…nostalgie tu je.

tc1

Princip za ta léta zústal “stejný” v podstatě jste pozorovatel děje který na vás vývojáři připravili a jen pálíte po protivnících. Možná by se dalo namítnout že se jedná o tupou střílečku, v případě iphonu ťukačku do displaye. Ono to vlatně tak je, ale podáno tak, že vás to rozhodně pobaví.

tc2

To čeho jsem se obával je ovládání, ale to právě dopadlo na výbornou. Nejenže ťukáte do displaye pro zaměření a střelbu ale musíte si si i dobíjet. To provedete pomoci naklopení iphonu a vrácení do původní pozice. JE to velice příjemně ovladatelé ale s jednou dost podstatnou vlastností.

tc4

Tou vlastností je gameplay. Je neobvykle obtížný.  Je to snad jedno z mála mínusů hry, ale bohužel tu je. Oproti pradávným verzím této hry je dohrání hry celkem obtížné a nevím zda vůbec možné(samozřejmě že je). Japonci to jistě dohrají hned ale pro “normální” pařany to bude celkem oříšek. Rychlé proskakování levely velké množství protivníků, do mnohých je potřeba napálit nejednu kulku….

tc6

Pokud bych měl tuto hru shrnout, nostalgicky jsem dostal co jsem čekal, jen je to poměrně těžké, ale možná právě to mě tuto hru donutí hrát dále a zkoušet a zkoušet.

Možná je na čase začít procentuálně hodnotit. Budiž tedy…

Naše hodnocení :

70%

cena  hry : $5,99 (4,99 euro)

itunes link

(velikost hry je +- 24MB)

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)