Pirates : Sea Battle 2

Pirates : Sea Battle 2

Napsal Cwapik dne 13. Feb, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

pirates

Tato nenápadná hra mě zprvu dle screenů moc neoslovila, ale…. přeci jen jsem ji zkusil a totálně mě dostala. Námořní bitva  kde je potřeba troche zručnosti a taktiky…to jsem na iphone  ještě neviděl.

Velice jednoduché menu nabízí novou hru, pokračovat v rozehrané a poslední položkou je pár tipů jak hrát. Bojujete proti protivníkům tak že ovládáte kormidlem směr lodi a pálíte z děl proti protivníkům.
pirates2

Děla nejsou jedinou možností jak bojovat. Jejich plné nabítí zabere nějaký čas. Máte tu take možnost střetu na blízko(což znamená boj posádky proti posádce. Tento kontakt je poznat malou ikonou a hlavně zvukem boje.
pirates4

V průběhu hry je možné za vybojované body dokoupit různé vylepšení, může to být vice děl, lepší štít, rychlejší pohyb lodě a v neposlední řadě take větší účinnost vašich zbraní.

pirates5
Hra obsahuje 10 levelů a věřte že už 4. kolo je pořádnej nářez. Ani po týdnu hraní jej najistotu nedám. Hra není extrémně obtížná ale není ani přiblble jednoduchá. Pro dohrání musíte být hodně zruční a předvídat zda stihnete ujet ve chvíli kdy se na vás řítí 3 lodě natvrdo pálící ze všech děl.

pirates3

Tato hra má take jednu velkou výhodu, tou je cena.

Cena je $0,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)