Rolando recenze

Rolando recenze

Napsal Cwapik dne 27. Dec, 2008 v kategorii Hry, Zábavné hry

rolando_logo3

S recenzí této hry jsem si schválně dal trochu na čas. Sliboval jsem si že to bude stát za to a ….je tomu tak. Grafika, děj, ovládání a celkové zpracování….1 s *

Menu je pro mě u každé hry základ. Menu u Rolanda je pompézní, to budu opěvovat asi do haleluja, brilantní, nápadité a krásné.

img_0015

Úvodní level je seznamovací, nejen s prostředím ale i s ovládáním. Neustále budu srovnávat s LOCO ROCO z PSP. V případě srovnání těchto her je ovládání jiné. Teď po dohrání necelé poliviny Rolanda říkám že mě Rolando nadchlo v tom že si hru díky neustálému pohybu iphonem a využívání akcelerometru více užiju. LOCO ROCO je LOCO ROCO a také ROLANDO je ROLANDO

large1

Vaším úkolem je dostat co nejvíce potvůrek skrze bludiště, překážky a bubáky do domečku. Máte možnost ovládat jednoho nebo i více Rolandíky  najednou. Samozejmě se překážky, trasy a protivnící obměňují,zvyšuje se obtížnost a nejednou vás to pořádně naštve. Chvílema se dá řící že musíte i vypnout  mozek a užívat si tu jízdu roztomilé hry zvanmé ROLANDO.

large2

Další zajímavostí hry je funkce iSave, při vypnuté hře vám u ikony Rolanda svítí upozornění kolik Rolandíků máte ve hře, zvláštní  a nečekaná funkce, možná trochu zbytečná ale milá.

large31

Pokud jsem Brothers in Arms nazýval adeptem na hru roku, tak na to zapomeňte. Rolandu to nemůže konkurovat a to ani v případě že nemáte rádi zábavné hry.

Cena $ 9,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)