Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded

Napsal Cwapik dne 28. Mar, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

skyforcereloadedzc0

Když jsem kdysi tohle hrál na telefonech z řady S60, považoval jsem to za nejpovedenější hru pro daný telefon. Ta doba je dávno pryč ale této hře přepracování pro iPhone této hře umožnilo nezestárnout. Koncept této hry je +-15-20 let starý a dalo by se říci že je to prostě jezté zboží. Opak je pravdou, tyto hry nestárnou.

img_0004 img_0005

Je to jedna z mála her která je v AppStore a je v češtině.  Obsahuje i jné jazyky ale pro vás budou nejpodstatnější právě ČJ a AJ. Pro někoho totiž zmíněná čeština blbá. Mě osobně nevadí, je to míle, místy blboučké ale ne špatné. Tento názor ale nemají všichni. Je čistě na vás co zvolíte.

img_0008

A o co jde?  No přece o to prostřítet se kam to půjde. Střílíte na vše co se hýbe a nehýbe. Sem tam pro vás vypadne lepčí střelivo, body(hvězdičky) a také možnost laseru.

Čeká na vás 8 levelů našlapanejch protivníky až po okraj , na konci každého levelu je větší protivník tkzv fotřík :)

2 4

Ovládání je klasicky prsty, prostě určujete prstíkem kam poleti vámi zvolené letadlo, na výběr jsou tři. tři jsou také úrovně obtížnosti. Je pouze na vás na co se cítíte. Na jednoduchou úroveň je to pohoďka, na střední už je tu pumelenice a na těžkou obtížnost už je to sekec mazec.

Tuto hru nejde nedoporučit. I po letech je to stále pecka navíc je za pár kaček

cena je 2,39 eura a sem tam bejvaj slevy na 0,79 eura

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +2 , 2 hlasy)
Loading ... Loading ...

2 Comments

p4BLo

03. Apr, 2009

Přesně jak napsal Cwapik, tahle hra byla mou nejoblíbenejší ještě na s60, tak jsem zajásal a začal stahovat. Bohužel se mi nepovedla nainstalovat (iTunes hodily chybu), mám FW 2.2. Nevíte někdo jestli podporuje tuto verzi nebo musím nainstalovat 2.2.1?

Cwapik

09. Apr, 2009

mno me to bezi na 2.2.1, nic jineho jsem nezkousel

Komentuj(te)

(antispam)