Spore : Origins

Spore : Origins

Napsal Cwapik dne 15. Dec, 2008 v kategorii Akční hry, Hry

Mnou dlouho očekávaná hra byla vydána s jednodením spožděním, v tu dobu jsem již zkoušel Spore na PC. Věřil jsem že kouzlo které má hra pro různé platformy si udrží i pro iPhone. Chtěl bych napsat že tomu tak je… . První hra od EA a  zklamání? No uvidíte snad moc ne

img_0008-3

Proti grafické stránce nelze říci špatného slova, tam je vidět že EA je bohatou firmou která může investovat. Kouzelné prostředí, krásné „potvůrky“ pozadí se nádherně obměňuje ale ouha, sežral jsem prvního mikroba(nevím jak jinak bych to nazval, budu tomu prostě takto říkat) a šíleně se lekl. Display najednou zbělá(problikne) při každém sežrání dalšího mikroba. Tohle je velice otravné a kazí to dojem ze hry, i když vám blikání nebude vadit jako mě, rozhodně vám to pokazí dojem z hratelnosti, ve chvíli bliknutí uvidíte opravdu jen bíle zbarvenou obrazovku a jinak nic.

img_0010-4

Pokud bych pominul to blikání tak oproti jiným platformám kde je více možností, tak na iPhone budete pořád jen plavat. Postupem hry si můžete svou potvoru upravovat,  ale možnosti jsou omezené, možná postupem hry půjde udělat nějakou roztomilou příšerku ale zatím to bylo celkem dost omezeno(jsem v 15tém z 30 levelů)

img_0003

Jak popsat to co máte dělat? Hrou to sice sami zjistíte ale jednoduše lze napsat to že jste malé cosi a vaším úkolem je přežít, krmit se pojídáním menších organismů . Pojídáním se plní šroubovice DNA v levém horním rohu a level je dokončen po pojedení dostatečného množství . V průběhu pojídání je potřeb čelit útokům větších organismů. Pokud vás trefí, odečte se vám kus života(viz screen)

img_0004

Nechci aby to vyznělo že hra je blbost ale jelikož jsem zkusil kouzlo hry na jiné platformě, přijde mě to celkem ošizené, pokud jste však SPORE nikde jinde nezkoušeli, určite do něj jděte.

EA udělalo pěknou hru která má svá ale….

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)