Star Defense by NgMoco

Star Defense by NgMoco

Napsal Cwapik dne 22. Apr, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

star_defense_3

Říká vám něco ngmoco? Ne? Pak buď máte iPhone jen na volání nebo jej máte první den… ngmoco má na svědomí jednu z nejlepších her pro iPhone jménem  Rolando. Tato skupina vydala i pár dalších dobnějších her co vypadaly skvěle, ale Rolanda to nepřekonalo. Jediné co jsem hrával na iPhone více než Rolando jsou TD(Tower Defence) hry. A právě sem se ngmoco vydalo. Dokázali skoubit TD hgru s 3D prostředím a dodat tomu porádnou propagaci ještě před vydáním. A je to opět něco na co se moc těším. Musím přiznat že mě překvapiulo to že 3D prostředí vypadá tak vyjímečně. Skloubení TD a 3D působí více než zvláštně. Stejně na mě působil Super Mario Galaxy(dále jen SMG) na konzoli nintendo Wii. Musím přiznat že nějakou inspiraci si právě z SMG vzali a to v pojetí hrací plochy/koule.
star_defense_1

Hra sice ještě není vydána ale květnový termín se blíží. O hře jsem vás informoval před několika měsíci, kdy byla poprvé představena na veletrhu. Nyní už vývojáři vypouštějí více screenů, gameplay videí a tak se na tu slávu podívejme.Ve hře Star Defense hráš převezme kapitánské křeslo a cestuje na řadu planet kam vtrhli nepřátelské síly zvané S’rath. Vaším úkolem bude poznat terén a správně planetku ochránit před nájezdy pomocí věží s různími zbraněmi.
star_defense_2
Podle testerů je hra neuvěřiteně chytlavá, na displayi se neustále něco děje až z toho oči přecházejí a co se hratelnosti týče tak i skeptici dávají hodnoty blízko 100%.

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)