Star Defense

Star Defense

Napsal Cwapik dne 16. Jun, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

sd1

Opět je tu ngmoco :) a opět je tu jedna pecka s velkým Antré. A opět se budu rozplívat – mnou asi nejoblíbenější styl her na iphone - Tower Defense navíc ve 3D , je to hra, která vás pohltí na dlouhé hodiny.

sd2

Mě tato hra zabrala velkou část tohoto víkendu a nedal jsem prostě pokoj, dokud jsem to nedohrál. A hádejte… jedu na to hned znova. ngmoco pro mě připravilo opět neopakovatelný zážitek, opět jsem si épřipadal jako když jsem iphone držel prvně v ruce. Nadšený, úřekvapený a zaseknutý.

sd5

Princip Tower Defense her je jednoduchý, učelný ale velice uplatnítelný. Pokud je k tomu NÁPAD a šikové ruce, tak je z toho vždycky dobrá hra. Čekal jsem ledacos, ale ne tohle. Podmanivá atmosféra, kterou nastolí zvuk doplněna o 3D prostředí, které je pro TD hry naprostou inovací a předpokládám že to ihned někdo po svém využije a v nesposlední řadě hlavně hratelnost. Shrnu-li to - DOKONALOST.

sd4

Herně je dostupných až 5 obranných věží, některé jsou z počátku nedostupné a odemknou se až postupem hry. Na rozdíl od většiny TD her, je zde limit i na maximální počet věží. Zpočátku to je 10, 20 a pak 30 věží. Každá z věží se dá upgradeovat maximálně o 2 stupně oproti základu. Samozřejmě je vše závislé na vybojovaných $. Co si postavíte v podstatě záleží na tom co postřílíte. Opravdu proncip TD her je jednoduchý ale není třeba ho měnit. STrategie jak veže rozestavět, kombinovat jejich vlastnosti, no to je prostě na vás.

sd3

Ke hraní je zde 7 map/planet z nichž většina má tvar koule a jsou výborně přehledné, ale najdou se zde i dvě kostky. tam je to díky rohům horší s orientací ale právě tyto levely mě na hře bavili najvíce. Výborné je to že když dohrajete daný počet útoků, hra vám nabídne přeskočit na další level, nebo hrát dále neomezený počet vln útoků v danném lvlu.

StarDefense je úžasným počinem, který nezklamal mé očekávání. Z mého pohledu je to hra lepší než Rolando, který byl označován jako nej hra pro iphone. Ke hře je nebo bude dostupný pack dalších levelů, ale o tom zas příště.

cena : $ 5,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)