Star Wars: Force Unleashed

Star Wars: Force Unleashed

Napsal Cwapik dne 14. Dec, 2008 v kategorii Akční hry, Hry

sw1

Star Wars, určitě nejen ve mě tato dvě slova znamenají obrovskou dobrodružnou podívanou. Co se týče her, bylo to vždy krapet slabší ale fantastické prostředí vesmíru, kosmických křižníků a mimozemšťanů z toho děla geniální celek. Já osobně bych uvítal kdyby se to více drželo tématu, které známe z filmů, ale zatím nejsem na konci hry. Třeba se něco vyklube.
sw3
Tato hra je jiná, nejen dějem, ale i ovládáním a tím co ovládáte. To kam postava půjde si nemůžete zvolit, nýbrž jen napomáháte k tomu aby postoupila pomocí různých gest. Tyto gesta se naučíte v úvodním tutoriálu. Ať jde o ovládání světelného meče nebo o pohyb předmětů či protivníků a jejich následné zneškodnění. Po chvíli se do toho dostanete a vydáte se na příběh o 6 kapitolách. Máte možnost hrát ve módu příběhu(story mode s dlouhými dialogovými přechody), dále mód kapitol (na replay kapitol ze Story Modu), a Survival (kde si máte za úkol nahrabat co nejvyšší skóre.

picture-01831

Těch 6 kapitol se dá zvládnout cirka za 2 hodiny čistého herního času ale věřím že to spíše zabere delší čas. Obzvláště pokud nejste příliš angličtinářsky zdatní a budete hledat ve slovníku, Angličtina je zde opravdu potřeba. Hra mě opravdu nadchla, první procházení levelů je super, bohužel je mě jasné že jakmile to jednou dohraji, již se do toho znova nepustím protože to bude 100% stejné. Bohužel proměných je v této hře minimum a při každém hraní je dodržován jeden jediný scénář který nemáte možnost ovlivnit.

picture-0144

Hra je to opravdu povedená, krásná grafika doplněna opravdu nevšedním ovládáním a možností hrát navýšku i na šířku, to vše vás jistě nadchne, hrát to podruhé možná ano ale pevný scénář bez možnosti volby z toho nedělá nejvýhodněj

iTunes link

cena 7,99 eura

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)