The Fast and the Furious : Pink Slip 3D

The Fast and the Furious : Pink Slip 3D

Napsal Cwapik dne 16. Dec, 2008 v kategorii Hry, Závodní hry

711639_3

Další z řady závodních her a další podařená hra.Tato hra asi nejvíce připomíná staré Need For Speed Underground, které mě z celá NFS serie bavili nejvíce. Není zde jen závodění po trati s protivníky či samostatné časovky, zdrhačky před fízlama,  ale také celá sekce driftovacích tratí a celá sekce sprintů, které nejsou ale tak extra dořešeny(pouze řadíte-neřídíte). Tato hra je zas o trochu jiná, velice zábavná, poměrně slušně provedená a určitě na nějaký čas zabaví.

sdflkhdsaifjasu

Mnozí budou srovnávat s konkurenčními hrami. Nevím jak to mám porovnat. Každá hra má své pro a proti. Pro mě je Asphalt 4 Elite již “ojeté” zboží a tato hra mě novinkami nadchla ale zas lépe zpracované jsou Ferrárka od Gameloftu. Raging Thunder je oproti všem závodním hrám slabotka.

Na pomyslných stupních je The Fast and the Furious : Pink Slip 3D na stejném stupínku jako Asphalt či Ferrari(u nich je stále problém se spuštěním) Nebudu nikomu nadržovat, všechny hry jsou povedené.

Kousek za nimi zůstává Fastlane Street racink o kterém teprve napíči a daleko za nimi je Raging Thunder a další hry, určitě jsem na nějakou podobnou zapomnel ale to snad neva…

Teď ale zpět k vlastnostem hry. Hra nabízí

32 vozů

32 závodů

4 herní režimy

nádherné videosekvence

+ celkem fajn “děj”

origo2

Cena za tuto hru je 4,99 eura

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení 0 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)