TOUCH KO

TOUCH KO

Napsal Cwapik dne 28. Jul, 2009 v kategorii Akční hry, Hry

touchko_title

Jste připraveni zapomenout na Rockyho? Nyní je ten pravý čas. Chillingo na nás vyrukovalo s herní peckou, která se nejen povedla, ale je také nyní za počáteční zlevněnou cenu. Tato výtečná hra nabízí mnohé a přiznám se že i mě velice mile překvapila.

touch_ko_lrg

Při spuštění hry máte na váběr hrát jako guest, nebo si vytvořit účet a svůj profil. Doporučuji pocvičit se jako guest a pak si založit účet aby jste svou kariéru bojovníka získávali již vycvičeni. Tutoriál k ovládání je velice užitečný a po jeho absolvování je to již o vaší strategii.

Začínáte jako začátečník a můžete se propracovat mezi nejlepší, předpokládám že to bude dlouhá cesta a zde je důvod jásat. hra vás jistě zabaví na dlouho, čili investice do ní nemusíle litovat.

tko3

Hry s tématem boxu doposud většinou skončili jako propadák, nyní tomu tak nebude a tím jsem si jist. Hra má velice proprasovanou grafiku s přijemnou plynulostí hratelnosti( hra běží na Unity 3D engine s detailní 3D grafikou), výborné intuitivní ovládání a postupně narůstající obtížnost.

Hra teké umožňuje výborné vyprofilování postavy včetně možnosti různých tetování, ktzeré získáte v shopu za vyboxované peníze. Při postupu ve hře se můžete naučit i novinkám nebo sledovat vaše protivníky.

tko23

Nejen postava se postupně obměňují, začínáte v upocené tělocvičně s pár diváky, ale máte možnost se dopracovat až do hal s tisící řvoucími nadšenci.

Ovládání je navrženo přesně tak aby využilo všechny možnosti iPhonu, doteky, multitouch a pohybový senzor vás nenechají v klidu. Občas se asi sami zapotíte, soupeř se neustále kreje a vaše neustálé mlácení do jeho krytu způsobí to že po chvíli vaše postava dýchá jak jak obézní člověk po uběhnutém kilometru. Strategie, vyčkávání a zkušenosti se zde sbírají a jsou důležité.

tko

Tato se hra se ihnez zařadila mezi mé nejoblíbenější a výrazně ji doporučuji, za cenu $2,99 je to prostě nevyhnutelná koupě.

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)