TowerMadness - nový král TD her

TowerMadness - nový král TD her

Napsal Cwapik dne 26. May, 2009 v kategorii Hry, Zábavné hry

Pokaždé když se objeví hra v kategorii TD(Tower Defense) tak zbystřím a doufám že to bude zas něco geniálního. Většinou tomu ale tak není, hra následně zapadá do průměrných her které po chvilce mažu. To se ale u TowerMadness zřejmě nestane.  Hra přináší zase něco nového a TD hry  opravdu rostou a přibalují na sebe nečekané. Tím nečekaným je 3D zoomovací pohled, který ze hry dostává úplně jiný pocit z gameplaye než jsme doposud byly zvyklý.

tm3

Abych pravdu řekl, tohle jsem vůbec nečekal. Když si při pohledu shora zoomnete, místo detailního pohledu shora se dostanete na 3D pohled zpředu/boku. Už vůbec vymyslet takovýto přechod sice vypadá jednoduše ale opak je pravdou.

tm1 tm2

Co je vlastně úkolem ve hře? No tím základním je ochránit vaši základnu, v tomto případě stádo ovcí :)) proti protivníkům, v tomto případě např.UFOunům, červům nebo létajícím talířům…. Jak už to v TD hrách bývá zvykem, protivnící chodí ve vlnách. Strategicky jim vystavět kudy mají chodit, je samozřejmost a je to prostě na vás. K dispozici je několik map s různými úrovněmi obtížnosti.

tm31 tm4

Těmi obtížnostmi jsou Easy, Medium, Hard, Madness. vzestává zde otázka zda bude možný nějaký dostahovatelný obsah. Zadní vrátka si určitě nechali. Dalším co ve hře potěší je tkzv Towerpedia. Tj informace o věžích, které kladete do cesty protivníkům. Pro mnohé toto bdue kýžená změna. Jako téměř u každé TD hry je možné veže upgradeovat a  ani zde to nebude vyjímkou. Hra umožňuje sledovat Highscore online a právě u nich by mělo být možné sledovat gameplay soupeřů.

tm6 tm7

Co hru podle mě hodně posílí je cena, 1,99 $ je opravdu příznivou cenou, myslím že můžeme očekávat že půjde o hodně stahovanou app z AppStore.

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Tags:

Komentuj(te)

(antispam)