Vans SK8: Pool Service

Vans SK8: Pool Service

Napsal Cwapik dne 31. Mar, 2009 v kategorii Hry, Sportnovní hry

vsps3

OOOOOOOOOOOOOOO nemohu jinak. Mé srdce se rozbušilo(samozřejmě že ne tak úplně) když jsem tuto hru objevil. Jednoznačně i přes malé nedostatky je to pro mě hra numero uno. Tak trochu Tony Hawk(tj ma nejoblibenejsi hra ze všech) pro iPhone. A že to není žádná ze slíbených SK8 her je povzbudivé. Tato hra dokazuje to že i tyto hry jsou pro iPhone super a další budou zřejmě následovat.

vsps4

Co mě opravdu překvapilo je obsáhlost této sk8boardové arkády. Styl Tony Hawka zde je a je důvod jásat. Nic nového není třeba vymýšlet, tento osvědčený styl prostě funguje a fungovat bude. Kariérový mód s postupným odemykáním desek, tratí a skillů je zde zastoupen a nemohlo tomu být jinak. Free Skate také nechybí, nezbytný tutorial, trick list atd atd, hra toho nabízí opravdu hodně.

tricklist

Zpočátku si budete muset zvyknout na ovládání a na pohled na hru, “kamera” je občas trochu zbrklá ale po chvilce mě to už nevadilo. Trikování se zpočátku může zdát obtížné, ale to by nebylo asi ono kdyby to šlo moc lehce. Přeci jen hra nabízí nečekaně hodně triků, kter po chvilkovém zkoušení +-  ovládnete. Pak už jen plnit úkoly.

vsps

Závěrem je třeba zmínit grafiku a zase budu chválit. Opravdu se to povedlo a prostě skoro se mě nedostává slov jak jsem ohromen. Vývojářům z Fuel Games jde práce od ruky

Cena 3,99 éčka je za tuto hru bych řekl i málo

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení +1 , 1 hlasy)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)