WORMS - klasika - povedla se?

WORMS - klasika - povedla se?

Napsal Cwapik dne 15. Jul, 2009 v kategorii Hry

worms

To že se plánovali WORMS jsem vás informoval před pár měsíci. Nyní se konečně WORMS dostali do AppStore a můžeme si pohrát s touto herní klasikou. Povedli se? Ano i Ne. Záleží jak moc velká nostalgie vás postihla.

worms1

Pro znovuvzkříšení her jsem všema deseti, ale musí se to povést. Prvních pár minut hraní jsem ale pociťoval že Worms pro iPhone nebudou tak dobré jak by mohli. První špatný dojem ve mě vzbudilo notné čekání a velice časté sekání hry. Pokud hru dělali pro 3G S tak budiž, ale na 3G je to sekačka. Ani ovládání nemohu hodnotit kladně. Pomalé odezvy a přívětivost ovládání například pohybu není taky zrovna nejlepší.

worms2

Možná hru hodnotím příliš negativně ale je to možná proto, že jsme na střední trávil mnoho času hraním WORMS se spolubydlícími z intru. PC verze byla prostě dokonalá, tohle má tolik chyb, které bohužel nejde přehlédnout.

Co se hry jinak týče, je to standardní souboj dvvou teamů červíků pomocí různých zbraní v různých mapách. Pokud pominu negativa, je to prostě nestárnoucí hra.

worms3

Po grafické stránce je hra do puntíku dodělána jak by měla a možná právě kvůli tomu se seká. Po zvukové stránce je zde vše jak bylo u PC verze a mé milované “STUPID” je přesně takové jak má být.

Závěr - no nevím..herní pecka s zevladnutou hratelností a plynulostí

cena : $ 4,99

iTunes link

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (skóre hodnocení 0 , 2 hlasy)
Loading ... Loading ...

2 Comments

waczko

16. Jul, 2009

Mám 3G a hra se vůbec neseká. Načítání taky není nijak extrémní, možná Ti to tak připadá protože nikde není žádný “progressbar”. Myslím si, že tak moc negativní hodnocení si to nezasloužilo. Co se ovládání týče, tak to je individuální. Mně třeba naprosto sedlo ;)..

Jakub Trávníček

23. Jul, 2009

Dnes jsem si hru zakoupil a no problem. Ani jedno zadrhnutí :) mám na tuto hru trošku jiný názor a mám iphone první generace

Komentuj(te)

(antispam)