Sway

Sway

Napsal Cwapik dne 23. Mar, 2009 v kategorii Hry, Zábavné hry

sway1

Nazvat tuto hru nenápadnou by byl hřích. Trochu jsem na ni opomněl protože při prvním pokusu se moc hrát nedala, možná první verze co jsem měl byla nějaká neovladatelná, ale nyní s aktualizací vše jde jak má a dokonce obsahuje mraky nových levelů. Od tvůrce Illusion Labs již známe Labyrinth nebo  TouchGrind, tj hry které jsou hrozně chytlavé, nelze očwkávat blbinu.

sway3

Ale o co jde? No hlavní postavička je vyšklebené cosi (had s nožiškama, ještěrka či co) je taková houpací postavička a vaším úkolem je prohoupat se na určený místo. A to vše pomocí trochu specifického - jedinečného ovládání, na kterém si vývojáři dali záležet a vy jako hráči dejte pozor. Je třeba trochu potrénovat, vysledovat instrukce z videa jinak je to obtížné.

sway2

Celá hra má jedno pozitivum, které mě překvapilo. Nikdo vás nikam nehoní, za pády nejsou postihy, ztráty života či omezený počet pokračování. Je to prostě pád -> jdeš na to znova. Tento přístup je velice sympatický. Původních 15 levlů projdete celkem rychle, ale to je v případě že ze začátku budete dávat pozor. Občas se mě stávalo že jsem na roztomilostí grafiky přestával hrát a padal :)  Všechny levly je možné opakovat a pilovat do dokonalosti.

Share/Save/Bookmark

Hodnotit :
hlasujtehlasujte (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentuj(te)

(antispam)